ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15781009
nr 1578 1009
Sanna Ekman
(f. 1965), Sverige
Sanna Ekman (b. 1965), Sweden. Clown. Signed, dated -20. Watercolour, ca 39x29 cm, outer dimensions including frame: 42, 5x32, 5 cm. Skänkt av konstnären,
WATERCOLOUR, Clown. Signerad, daterad -20. Akvarell, ca 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 42,5x32,5 cm. Skänkt av konstnären
Sanna Ekman, Swedish painter, skådespelare and regissör born in Stockholm 1965.
3000
SEK 1100
Monday November 13 2023
at 16:09:00
10/11 14:01:28
1.000 kr
13/11 15:28:56
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren
Sanna Ekman
Read more about Sanna Ekman